Toptan Alışverişlerinizde En az sipariş tutarı 250 TL Olmalıdır. 300 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Misafir Kullanıcı

Üyelik

Başka biri bana ait olan e-posta adresi ile alışveriş yapabilir mi?

Misafir kullanıcı olarak üye girişi yapılmadan alışveriş yapılabilir. Sipariş takibi için gerekli bilgiler, misafir kullanıcının girdiği e-posta adresine gönderilir. Bu nedenle eğer bir başka kullanıcı sizin e-posta adresiniz ile alışveriş yaptıysa e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden iptal işlemi yapabilirsiniz. 

Bu siparişi ben vermediysem ne yapacağım?

Farklı bir misafir kullanıcı, sipariş verirken yanlışlıkla size ait olan e-posta adresini girmiş olabilir. Eğer bu sipariş size ait değilse lütfen 0850 304 6225 Çağrı Merkezimizle irtibata geçin. 

Misafir kullanıcı ne demektir?

Alıcılar, üye olmadan veya üye girişi yapmadan misafir kullanıcı olarak lazerkesimatolyesi.com üzerinden alışveriş yapabilir. 

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişin iptal/iade/değişim işlemlerini yapabilecek miyim?

Alışverişten sonra misafir kullanıcıya gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linki üzerinden sipariş takibinizi ve iptal/iade/değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişleri üye olduktan sonra hesabımda görebilecek miyim?

Alışveriş sonrasında e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden üyeliğinizi oluşturduğunuz zaman siparişiniz hesabınızla ilişkilendirilir. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz diğer siparişleri Hesabım sayfanızda göremezsiniz. 

Misafir kullanıcı olarak yapacağım alışverişte bir kısıtlama var mı?

Misafir kullanıcı olarak yapacağınız alışverişlerde herhangi bir sınır yoktur. 

Misafir kullanıcıyım, siparişimin durumunu nasıl takip edeceğim?

Satın alma işleminden sonra sipariş takibi için gerekli bilgiler, e-posta adresinize gönderilir. Bu e-postada yer alan Sipariş Detayı linki üzerinden siparişinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşıp işlem yapabilirsiniz. 

Misafir olarak yaptığım alışveriş, üyelik hesabımda görünecek mi?

Misafir kullanıcı olarak yaptığınız alışverişler, üye hesabınızda görülmez. Alışveriş sonrasında size gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linki üzerinden üye olduğunuz zaman siparişiniz hesabınızla ilişkilendirilir. 

lazerkesimatolyesi.com üyesi olanlar da misafir kullanıcı olarak alışveriş yapabilirler mi?

Üye olan kullanıcılar da üye girişi yapmadan misafir kullanıcı olarak alışveriş yapabilir.

lazerkesimatolyesi.com'da üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

lazerkesimatolyesi.com'da alışveriş yapabilmeniz için  üye olmanıza gerek yoktur. İstediğiniz ürünü, Sepetinize ekleyerek üye olmadan satın alabilirsiniz. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz siparişi, size gönderilen e-postadaki Sipariş Detaylarından takip edebilirsiniz.